З любов`ю до рідної землі.
Декілька років тому криворізька громадська діячка Світлана Хватова згуртувала навколо ідеї створення на місці величезного пустиря на житломасиві Східний відкритого громадського простору. Так завдяки наполегливій співпраці з`явився парк “Щастя”.
Та головно не просто щось створити, а системно підтримувати лад. Ось і місцеві мешканці на чолі зі своїм ідейним мотиватором пані Світланою проводять в парку “Щастя” благоустрійні роботи.
Наразі – висаджували петунію.
Дивіться як “ожили” встановлені в парку скульптурні композиції та клумби-габіони.
“Розпочали висаджувати петунію в парку Щастя. Дякую кожному, хто долучився до створення квіткового настрою . І тим хто виростив , і тим хто долучився фінансово .
Квіти – символ самого життя. Вони, як і люди, народжуються, живуть і вмирають. Але за своє коротке життя вони встигають принести нам так багато радості просто від споглядання їх краси, крихкості і досконалості. І цвітуть, серця обігріваючи, як маленькі, теплі багаття”, – сповістила у Фейсбуці про благоустрійний захід Світлана Хватова.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/336034077_551284930447500_15565803861778454_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342342426_824760589224673_1978580684626110759_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343001462_778156447250547_3218621874516060207_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343053022_921772532429776_1392854408793113799_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343073027_773580217456119_1161166121246722292_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343093242_950032929366353_617210811181847226_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343132552_1722056721543392_4891676684680217462_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343139169_1990631164473575_1009789383397344065_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343145093_193261650228228_3136952477780426505_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343145180_3364744750454966_341963801854409115_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343203764_260176496443558_8458482168867616982_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/343362180_231389606150403_2346313432589379937_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE