На жаль, все ще є представники суспільства, котрі шкодять, спотворюють та знецінюють працю інших.
Такий прикрий випадок стався в альтанках в парку «Щастя», що на мікрорайоні Східний: на встановлених тут столах для гри в шахи невідомі пошкодили плівку з шаховими клітинками.
Ситуацію вже виправили.
«Замінили в двох шахових альтанках фотопечать. Друзі! Давайте вчитися поважати працю інших людей і берегти спільні речі нашої громади», – звернулися в соцмережі криворізька громадська діячка, берегиня парку «Щастя» Світлана Хватова.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/347110918_1895528900822955_3060092135547393874_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348296159_153608317549782_3210211494458544178_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348231220_269772448856634_5384895879211100368_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/348342122_1454745151730297_2140728474998844675_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE