test

Всі новини про життя міста

Вчора пообіді у Кривому Розі запустили електротранспорт, який раніше вийшов на маршрут

Вчора, 26 січня, завдяки відпрацьованій схемі дій в умовах повної відсутності електропостачання, вся критично важлива інфраструктура міста працювала.

Про це повідомив голова Ради оборони Олександр Вілкул.

«24 котельні, де не було електропостачання, були запущені від генераторів на рециркуляцію води. Лікарні, Карачунівський водозабірний комплекс та насосні станції також працювали від генераторів. Вода практично всюди була. Десь тиск був слабший, десь сильніший, проте більшість криворіжців були з водою. Щодо газопостачання, то перебоїв не було. Мобільний зв’язок – базові станції також були запущені на генераторах. Зв’язок, де гірше, де краще, але був. Наголошую, саме мобільний зв’язок. Мобільний інтернет у таких умовах не працює.

До початку 11-ї ранку вдалося запустити всі тролейбуси, які раніше вийшли на маршрут. О 12:30 був запущений «швидкісний» і почав запускатися міський трамвай. Міський – з обмеженням до вулиці Українська, але працював. О 16:20 вдалося відновити електропостачання Карачунівського водозабірного комплексу, а також поступово електроенергія почала подаватися на відключені котельні.

Таким чином, завдяки заздалегідь проведеній роботі, відпрацьованому алгоритму дій, оперативній та злагодженій роботі всіх міських служб, вся міська інфраструктура була збережена і поступово виходить на штатні режими роботи. Підкреслю, якби не ця робота і, наприклад, із труб водоканалу злилася б вода через відсутність напруги, то на відновлення нормальної роботи знадобився б тиждень і більше. Те саме стосується і котелень. Дякую всім, хто брав та бере участь у цій роботі».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини