Всі новини про життя міста

Вчора посол Німеччини відвідав криворізьких металургів

Вчора, 30 листопада, посол Федеративної Республіки Німеччина пан Мартін Єґер відвідав ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг». Програма візиту включала обговорення з керівництвом заводу поточного стану підприємства та перспектив його розвитку, а також відвідування доменного виробництва.

Про це повідомили у пресслужбі ПАТ.

Приймаючи делегацію посольства, Мауро Лонгобардо, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг», зазначив: «Як найбільший міжнародний інвестор в Україні та найбільше гірничо-металургійне підприємство країни, ми є надійним партнером України і робимо значний внесок в її економіку у воєнний час. У 2024 році ми плануємо збільшити обсяги виробництва та розширити виробничі потужності за рахунок роботи двох доменних печей. Таким чином, завантаження наших виробничих потужностей збільшиться з 30 до 50 відсотків.

Наша компанія готова якнайшвидше нарощувати обсяги виробництва та підтримувати Україну в її післявоєнній відбудові. Для цього ми зберегли наш колектив, уникнули скорочень, і все наше виробниче обладнання знаходиться в робочому стані, незважаючи на відключення електроенергії і навіть деякі ракетні обстріли. Ми готуємо гідну зміну старшому поколінню працівників, впроваджуючи різноманітні програми для студентів та молоді.

Ми також неухильно йдемо по шляху трансформації у компанію, яка послідовно зменшує свій вплив на навколишнє середовище. Кілька кроків у цьому напрямку вже зроблено, наприклад, закриття застарілих потужностей: коксових батарей №1-2, аглофабрики металургійного виробництва, а також введення в експлуатацію таких сучасних виробничих потужностей, як коксові батареї №5-6», – підсумував пан Лонгобардо.

Обговорюючи післявоєнну відбудову України, Його Високоповажність посол Єґер зазначив: «Коли настане час повоєнної відбудови, важливо не повернути об’єкт до довоєнного стану, а вивести його на сучасний рівень. Ми повинні відбудовувати краще. Тим більше, що Україна буде членом Європейського Союзу. Я впевнений, що всього цього можна досягти, і «АрселорМіттал» відіграватиме в цьому процесі важливу і показову роль».

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі