Підведено підсумки мистецького проєкту.
Цьогоріч відбувся ювілейний, 10-ий, міський конкурс-пленер “Парки та сквери міста. Осінь-2023”. Конкурсанти представили 250 творчих робіт.
З цієї кількості журі відібрали 34 картини. Вернісаж картин-переможців організували в Міській виставковій залі.
” На закритті 10-го ювілейного Міський конкурс-пленер “Парки та сквери міста. Осінь 2023″ в Міському виставковому залі зібрались, як переможці конкурсу та їх наставники, так і шанувальники мистецтва, які мали задоволення переглянути роботи переможців. Професійними митцями нашого міста з 250 робіт зареєстрованих учасників було обрано 34 роботи-переможці, виставка яких триватиме до кінця листопада. І звісно ж, від Благодійного фонду Громадська ініціатива мешканців Кривбасу автори цих робіт вже традиційно отримали грошові премії. Наші вітання з перемогою в конкурсі та висловлюємо щире захоплення в прагненні розкриття свого таланту попри скрутні часи для країни, що безперечно сприятиме розвитку культурного фронту нашого міста. З вдячністю схиляємося перед нашими захисниками, що маємо змогу жити і творити на своїй землі. Слава Україні!”, – повідомили організатори конкурсу БФ “Громадська ініціатива мешканців Кривбасу”.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387028328_700778078746528_4933938211950810770_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387190183_700778055413197_2756242178929473026_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/387821553_700777982079871_8555983977666846520_n-473x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391568023_700777785413224_61743246189435146_n-1024x473.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391686441_700778128746523_5610621035058463346_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/10/391693479_700778022079867_7755791247318814534_n-768x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE