![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432407459_742498841393881_1811776090377541213_n.jpg)
Жителі Дніпропетровщини збиралися «штурмувати» Тису на Закарпатті. Чоловіки прихопили дитячі рятувальні жилети жовтого та блакитного кольорів.
«Спортсменів» затримали на березі Тиси прикордонники Мукачівського загону. Двоє з них намагались потрапити в Угорщину, ще один збирався плисти в Румунію.
Про це повідомляє пресслужба Західного регіонального управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
Прикордонники відділу «Вилок» у ході реалізації інформації, що надійшла від оперативників загону, на відстані 100 метрів до кордону виявили двох чоловіків з дитячими рятувальними жилетами, одягнених у гідрокостюми. Обидва затриманих є 34-річними жителями Кривого Рогу. За свій «вояж» в Угорщину спритники мали заплатити по 1000 євро.
Стосовно затриманих склали протоколи про вчинення ними адмінправопорушення передбаченого ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання державного кордону України», за вчинення якого передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу від 3400 грн до 8500 грн або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.
Наразі оперативники загону встановлюють коло осіб причетних до переправлення чоловіків через кордон.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432381094_742498858060546_2298785984206293815_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/03/432419506_742498844727214_7423049186280615009_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE