test

Всі новини про життя міста

Втримали Харків – поженуть ворога й з інших міст України: долучайся до бригади «Спартан»

Кістяк бригади «Спартан» – це офіцери та солдати із бойовим досвідом. Вони тримали оборону Харкова. У перші ж дні знищили чотири ворожі танки та літак СУ-25. На їх рахунку майже дві роти ліквідованих окупантів. Нині до команди міцних і витривалих воїнів запрошують добровольців.

Про це розповіли у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Кістяк бригади – люди з бойовим досвідом. Вони зупинили ворога на підступах до Харкова й нині захищають регіон. Тримають позиції і на Луганщині та в районі Торецька Донецької області. Долучитися до цих творців перемоги може кожен. Головна вимога до кандидата – вмотивованість», – каже заступник начальника Центрального територіального управління Нацгвардії України Вадим Макаренков.

На чолі бригади – Олександр Півненко. Оборонець, котрий нагороджений орденами «За мужність» ІІ та ІІІ ступенів. Під керівництвом досвідченого полковника та разом з іншими бойовими побратимами добровольці пройдуть навчання. Воно триватиме щонайменше декілька місяців. Опанують бійці надсучасне озброєння та ази тактичної медицини.

Добровольців оснастять необхідною амуніцією і озброєнням. Після – злагодження з іншими підрозділами та виконання поставлених задач.

Гарантії для бійців ті ж, що й у Збройних Сил України. Це гідна зарплатня, соціальні гарантії і пільги. Та головне – шанс долучитися до тих, хто щодня наближає перемогу України.

Загалом Міністерство внутрішніх справ України  формує вісім штурмових бригад Гвардія Наступу. Доєднатися до будь-якої з них можна на сайті https://storm.mvs.gov.ua/. Заповнити анкету добровольця можна і у ЦНАПах.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини