![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/1-3.jpg)
Зимно в коридорах і квартирах, бо немає жодної вцілілої шибки. Підлога всіяна битим склом. Потрощені меблі. Люди, мішками виносять уламки зі своїх осель. Лагодять, що можуть. У цьому дніпровському гуртожитку – понад два десятки родин. Будівлі дісталося найбільше під час вечірньої атаки шахедами.
«Агресор знову наробив лиха. Наразі люди намагаються привести своє житло до ладу. Комунальники вже розчистили прилеглу територію», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
У родини пані Валерії побите житло і автівка. В квартирі немає вікон. Вхідні двері винесло разом зі стінкою.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/2-2.jpg)
Жінка каже, врятувало те, що разом з чоловіком і сином-підлітком були в підвалі. Згадує, що в укритті чули потужні вибухи.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/3-2.jpg)
«У сина день народження 24 лютого. Свої 14 років у 2022-му він зустрічав під вибухи ворожих ракет. Тоді, вранці, коли почалась ця страшна війна ми були вдома. Потім виїжджали з дитиною. Кілька місяців були у Німеччині. Повернулися додому. І ось…», – розповіла Валерія.
Андрій разом з молодою дружиною поїхали в гості до друзів. Буквально за півгодини до прильоту. Подзвонили сусіди, сказали про атаку. Чоловік одразу зателефонував до ДСНС і вирушив до своєї квартири.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/4-1.jpg)
«Руйнування – в усіх кімнатах без виключення. Жодна не вціліла. Хіба що ялинка. Ну і щось із меблів. Уламки скла навіть у стінах позастрягали, – сказав Андрій. – Скоріше за все, жити тут ми не будемо. Надто сильно понівечена квартира. Навіть стеля просіла. Немає сенсу відновлювати».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/5-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/7-1.jpg)
Він додав, що відгукнулися допомогти багато людей. Родичі, колеги по роботі, знайомі. Пропонують речі, кошти, тимчасове житло. Родина вже подала необхідні документи і написала заяву про пошкоджене майно.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/6-1.jpg)
Пан Іван приїхав допомогти рідним: сину й невістці.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/8-1.jpg)
«Діти на роботі були, онук у нас гостював в селі. Подивіться, немає нічого живого всередині. Ось двері намагаємося закрити. Потрошку будемо ремонтувати», – зітхнув пан Іван.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/9-1.jpg)
Групою шахедів ворог атакував Дніпро ввечері 6 січня.
В обласному центрі пошкоджені освітній заклад і гуртожиток, багатоповерхівки, приватні будинки та адмінбудівлі. Знищено декілька авто, понад десять – побиті.
На місці працює мобільний пункт прийому звернень. Там поліцейські вже обробили майже півсотні заяв про пошкоджене майно.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/10-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/11-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/12.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/13.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/14-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/15-1.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/ava-4.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE