Тисячі криворіжців разом з побратимами з інших українських регіонів мужньо боронять рідну Україну. Їх надихає моральна підтримка українців, особливо – від діточок.
Діти з Кривого Рогу написали листи Героям.
«КГ№114: #Мій_освітній_фронт Христос Воскрес! В цей святий день для кожного/кожної православного/православної, хочу розмістити листи дітей-п`ятикласників до ГЕРОЇВ, до тих, кому ми вдячні за те, що живемо, за можливість навчатися та бути у своїх домівках… Вчитися бути вдячними також треба… Уклінно дякуємо, наші ЗАХИСНИКИ!», – опублікувала в соцмережі декотрі листи учнів директор КГ №114 Людмила Хорькова.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341339566_1595312930973400_1305792733612818027_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341388517_1433822967362629_4294612816029167317_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341472149_179843941590611_6646371625411633614_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/341840352_9275398415835343_3608580513194762645_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/342185933_778564800280662_8450118333025179991_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE