asd

Всі новини про життя міста

Як уникнути ДТП взимку

Сніг, ожеледиця створюють додаткові труднощі на дорогах – зростає ризик аварій. І новачкам, і досвідченим водіям часто складно впоратися з керуванням. Щоб зменшити ризик ДТП, вберегти себе та інших, слід дотримуватися правил безпечного водіння взимку.

Їх нагадали у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

Перше правило – у сніжну погоду слід їздити на спеціальній гумі. Зимові шини з шипами або «липучки» мають краще зчеплення з дорожнім покриттям. Тому знижується ризик, що машина стане некерованою навіть при найменших опадах і заморозках.

Перед кожною поїздкою перевіряйте стан автомобіля. Стежте за зарядом акумулятора, рівнем масла, справністю гальм, поворотників, ручника. Переконайтеся, що всі колеса накачані. Обов’язково очищайте машину від снігу. Він може погіршити видимість. А шматочки льоду, що вилітають на швидкості з-під коліс, здатні пошкодити лобове скло.  

Слизька дорога не терпить різких рухів. Пересувайтеся плавно і завчасно плануйте гальмування. Ретельно прораховуйте кожний свій маневр. Проходьте складні ділянки дороги на нижчій швидкості. Так ви зможете вчасно зреагувати.

Зберігайте дистанцію. Чим гірша погода, тим більшою повинна бути відстань між вашим та іншими авто. Не обганяйте і попереджайте про свої маневри заздалегідь.

Не відволікайтеся під час руху на сторонні предмети і телефонні розмови. Будьте максимально уважні і не забувайте пристібатися.

Регулярно проходьте плановий технічний огляд. Якщо в салоні з’явився сторонній запах, звук або авто почало вібрувати на дорозі, зверніться до автосервісу.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи