![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6580331a07346-1024x574.jpg)
Головне управління ДПС у Дніпропетровській області повідомляє:
Працівник має написати заяву про прийняття на роботу, надати паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, за потреби – документи про освіту або інші документи.
Роботодавець видає наказ про прийняття працівника на роботу, ознайомлює з ним працівника, направляє повідомлення до територіального органу податкової служби, навчає працівника безпечній роботі.
новини Кривий Ріг LIFE