![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/ava-14-1024x683.jpg)
Служба екстреної меддопомоги Дніпропетровщини отримала три нові «швидкі». Всередині вони обладнані за сучасними стандартами – є все необхідне для роботи бригади на виклику.
Про це повідомив начальник ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/2-7-1024x683.jpg)
«Навантаження на медичні бригади зараз величезне. Автопарк потребує постійного поповнення. А нові машини – це майже «універсальні бійці». Підійдуть для більшості викликів. Щодень кожна з них робитиме до десятка виїздів», – зазначив очільник області Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/4-6-1024x683.jpg)
Він подякував за підтримку іноземним партнерам. «Швидкі» передала Міжнародна організація з міграції за підтримки уряду Німеччини.
«Знаємо, як важко працюють лікарі. Вирішили підтримати їх таким чином. Будемо раді, що у тому числі завдяки цим швидким у них буде більше можливостей допомагати людям», – сказала координаторка з надзвичайних ситуацій у сфері охорони здоров’я МОМ Жасмін Райлі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/3-4-1024x683.jpg)
Такі автівки на вагу золота, каже директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Радій Шевченко. Кожна з них виїздитиме на 7-10 викликів щодня. Всередині – монітори пацієнта, електрокардіографи, пульсоксиметри, ноші. Є точка доступу до кисню.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/5-6-1024x683.jpg)
«Машини потужні. З європейським обладнанням. Якщо потрібно буде в неї покласти апарат штучної вентиляції легень – у нас вони є. Тоді функціонально це буде вже як реанімобіль», – пояснив Радій Шевченко.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/6-4-1024x682.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/12/9-3-1024x683.jpg)
Наданню допомоги сприяв Регіональний офіс міжнародного співробітництва. РОМС – це ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Його мета – розвиток взаємодії з закордонними партнерами на рівні області та громад.
новини Кривий Ріг LIFE