Всі новини про життя міста

Завдяки підтримці міжнародних партнерів у Кривому Розі відкрився ще один дитячий освітній простір (фото)

Завдяки підтримці міжнародних партнерів у Кривому Розі відкрився ще один дитячий освітній простір (фото)
Для криворізьких дітей – додаткова можливість під час війни мати якісну освіту, творчо розвиватися, отримувати психосоціальну та емоційну підтримку
У співпраці з міжнародними партнерами, а саме Гуманітарним фондом для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine, Громадською організацією «Проліска» на базі Криворізької гімназії №98 створено освітньо-дитячий хаб – Digital простір для навчання та офлайн консультацій учнів цього закладу. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул разом з відвідувачами хабу відкрив новий диджитал простір.
«В складних умовах війни, Кривий Ріг об’єднує міжнародні та вітчизняні організації для створення максимально комфортних просторів для розвитку підростаючого покоління. Адже, коли в країні триває війна, більше ніж будь-коли, кожна дитина потребує безпеки, підтримки, уваги та можливостей для всебічного розвитку. Завдяки успішної співпраці міста з міжнародними організаціями у Кривому Розі на базі закладів загальної середньої освіти створено вже 9 сучасних освітніх хаби (гімназії 8,14,26,48, 49, 51, 61, 73, 127). Й завдяки громадському об’єднанню «Проліска» ми відкриваємо ще один простір для наших школярів. Він дозволить не тільки забезпечити наших дітей доступною освітою під час війни, а й надасть їм можливість творчо розвиватися та отримувати психосоціальну та емоційну підтримку. Я вдячний нашим партнерам за співпрацю, довіру до Кривого Рогу та за таку допомогу! Впевнений – разом ми впораємося зі всіма складнощами сьогодення», – зазначив Олександр Вілкул, голова Ради оборони міста.
У найближчий час за сприяння дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Кривому Розі буде відкрито й комп’ютерний клас у гімназії № 91. Міцна підтримка роботи дитячого простору йде й в позашкільних закладах освіти. Так в ЦДЮТ «Горицвіт» та КПНЗ ЦДЮТ «Дивосвіт» у цьому напрямку співпрацюють з постійними німецькими партнерами – GIZ. Продовжується співпраця з ГО «Save the children», завдяки чому вдало реалізуються проєкти щодо створення дитячого простору в й ЦДЮТ «Сонях» КМР, МПДЮТ «Горицвіт» та гімназії № 56.
«Наша гімназія має у складі інтернатне відділення для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На початку війни 83 наші вихованця були перевезені до Туреччини, а заклад почав приймати для транзитного розміщення внутрішньо переміщених осіб з Херсонської області. За рахунок коштів місцевого бюджету було організовано харчування людей, медичний та соціальний супровід. Діти з родин «нових» криворіжців отримали можливість відвідувати навчальні заняття. Сьогодні в закладі проживає 44 особи у тому числі діти. До вирішення соціально-побутових проблем проживання родин приєдналися Криворізький міський центр соціальних служб, «Набат Кривбас», «Стіл Ворк», «Егіда – Центр». За підтримки «Solidarites International» було частково відремонтовано кімнати. Тепер, завдяки ГО «Проліска» у приміщені кімнати для занять нашої гімназії відкрито освітній простір – комп’ютерний клас для занять дітей внутрішньо переміщених осіб. Крім того, в цьому класі зможуть займатися й діти з соціально – незахищених категорій учнівського контингенту гімназії. Ми безмежно вдячні Раді оборони міста та всім хто небайдужий до чужої біди і постійно йде нам на допомогу”, – зазначив представник навчального закладу.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини