Всі новини про життя міста

Завжди посміхався, вірив у Перемогу. У криворізькій землі віднині спочиває доброволець Сергій Юхно

У Кривому Розі віддали останню шану добровольцю Сергію Юхно. Він крокував через вогненні рубежі на фронтах заради нашого спокою з весни 2022 року. Боровся завзято і планував не зупинятися до самого кінця війни, проте не судилося. Ворог відібрав його життя на Донеччині.

«Добропорядний та чесний, він гідно виконав свій обов’язок перед Батьківщиною: пішов на фронт добровольцем, у березні 2022-го, – розповідає про воїна його тітка Тетяна. – До останнього боровся за Перемогу, вірив у неї, і з цією вірою пішов від нас…»

Родич Олексій каже, що Сергій був дуже чуйним та доброзичливим. Працював на АМКР зварювальником у підрядних організаціях по ремонту доменних печей. Були й інші роботи, адже мріяв купити для донечки будинок. Їй лише 5 років, але вона вже ніколи не відчує батьківського тепла… Втратила коханого чоловіка дружина, мати – сина.

«Він завжди посміхався, – згадує брата двоюрідна сестра Анжела. – Навіть тоді, коли було тяжко. Це наша родинна риса… А ще дуже любив життя, радів кожній хвилині, цінував час».

Криворіжець вирішив відкласти свої мрії та плани, аби захистити найдорожче: мирне життя у рідній країні. Служив солдатом у 129-й бригаді ТрО, у складі 236-го батальйону.

9 грудня воїнові виповнилося 48 років. Попереду мала бути Перемога, довгоочікувана зустріч з рідними, довгі роки у мирі та любові. Але через жорстоких окупантів бажання Героя залишилися нездійсненними… 25 грудня він прийняв останній бій на Донеччині.

«Сергій житиме у своїх нащадках, – кажуть його рідні. – І обов’язково побачить з інших світів світло української Перемоги».

Вічна слава тобі, солдате! Низький уклін за подвиг.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі