![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/414853001_4541399329419567_2706560591979403195_n-1024x473.jpg)
Цей парк виник декілька років тому на величезному багаторічному пустирі. Все – завдяки згуртованості небайдужих місцевих. Але ця охайна зелена зона сімейного відпочинку періодично потерпає від вандалів.
Тож люди вирішили обладнати парк системою відеонагляду.
«Друзі! Разом нам вдалося втілити в життя проект «Очі парку Щастя».
По факту замість 5 запланованих камер встановили 7 з можливостю надалі встановити ще 8 ( придбали 16 канальне обладнання) . Це стало можливим завдяки Григорий Ткаченко , який взяв на себе усі витрати з монтажу та встановлення камер та обладнання . Дякую усім хто підтримав цю ініціативу . Вона допоможе багатьом людям тримати себе в руках і не скоювати злочини, бо несвідомі можуть стати відомими, а це соромно. Були і будуть додаткові витрати. Придбали 21 інформаційну таблички і щомісяця необхідно вносити платіж за інтернет в розмірі 300 грн. Але це під силу», – громадська активістка, берегиня парку «Щастя» Світлана Хватова.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/414842855_4541399389419561_5503913603928755089_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/414879192_4541399342752899_5761909011693961288_n-1024x473.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/415220233_4541399382752895_6874298652184516750_n-1024x473.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/415748840_4541399446086222_3382391168752673882_n-1024x473.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE