![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445174157_463225152760440_3262770559223766870_n-1024x745.jpg)
За місцем мешкання чоловік зберігав 7 різних запалів, 3 гранати «Ф-1», гранату «РГД-5», гранату «РГ-42» та гранату «РГН».
Про це повідомили у Криворізькому районному управлінні поліції.
27 травня поліцейські задокументували факт продажу 33-річним містянином ручного протитанкового гранатомету на одній із вулиць Покровського району міста .
Вилучене правоохоронці направили на експертне дослідження.
Чоловіка затримали в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Наразі слідчі повідомили йому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.263 (незаконне придбання, зберігання, носіння та збут вогнепальної зброї та боєприпасів без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/05/445166097_463225149427107_7313956874414474422_n-793x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE