asd

Всі новини про життя міста

Знищення бліх в Одесі

Незалежно від того, де ви живете – у квартирі або приватному будинку, можна зіткнутися з появою бліх. Вони не лише створюють незручності, але і несуть шкоду здоров’ю. Ці комахи переносять багато бактерій, враховуючи раціон їх харчування – кров різних тварин.

За 20 хвилин позбавимо вас від небезпечних комах в Одесі

Компанія “Ліквідатор”допоможе вивести бліх в Одесі за 1 сеанс. Ми знаємо, де водяться ці небезпечні комахи і як не допустити їх повернення.

Звичайно, кращий варіант боротьби з блохами – профілактика. Для цього треба зовсім небагато – купати домашніх улюбленців, надівати їм спеціальні нашийники та, звичайно, стежити за їх здоров’ям.

Не варто забувати, що найчастіше блохи заводяться в місцях, де лежить купа сміття або старих речей. Таке середовище створює приємні умови для їх личинок, тому ці місця треба дезінфікувати додатково.

Як ми ліквідовуємо бліх

Не купуйте самостійно препарати для знищення бліх. Надайте цю роботу компанії Ліквідатор, яка вже давно займається боротьбою з цими небезпечними комахами. У Одесі, як і в усіх інших містах України, у нас працюють тільки досвідчені дезінсектори, які не лише позбавлять вас від бліх за один раз, але і розкажуть, як не допустити їх повернення.

Наші працівники проводять дрібнодисперсне обприскування за допомогою спеціального устаткування, щоб максимально охопити уражену територію. Таким чином інсектицидні засоби потрапляють навіть в найдрібніші щілини, повністю знищуючи не лише дорослі особини, але і личинки.

Варто зазначити, що компанія “Ліквідатор” має усі сертифікати якості й ліцензії на засоби для боротьби з блохами. Вони абсолютно безпечні, не залишають після себе слідів. Ви можете вибрати чи буде дезінсекція проходити засобом із запахом або без, якщо це дійсно важливо для вашого комфорту. Це ніяк не впливає на ефективність дезінсекції.

Плюси співпраці з нами

Компанія “Ліквідатор” надає послуги дезінсекції в Одесі у будь-який час, яке буде вам зручно. Для виклику від вас потрібна тільки заявка на сайті компанії й узгодження деталей замовлення з менеджером.

При роботі на місці фахівці компанії обов’язково:

  • визначають місця поширення бліх, пошук вогнищ розмноження, перевіряються усі входи, виходи й вікна;
  • повністю обробляють приміщення газоаерозольними засобами проти бліх.

Одна така послуга допоможе забути про цих небезпечних комах мінімум на 3-6 місяців. Компанія “Ліквідатор” надає також послуги профілактичної обробки.

Вартість дезінсекції в Одесі

У Одесі компанія “Ліквідатор” надає послуги обробки в середньому за 550 грн, про точнішу ціну боротьби з блохами ви зможете дізнатися у фахівця компанії. Він проведе оцінку площі приміщення і рівень ураження території комахами. Після цього буде обраний інсектицидний засіб, який буде дієвіший.

Компанія проводить дезінсекцію, як для приватних, так і для корпоративних клієнтів. Для вас за необхідністю складуть договір, де будуть описані усі нюанси замовлення на обробку приміщення.

Усі послуги дезінсекції проводяться відповідно до санітарних норм. За необхідністю проводитися дезодорація приміщення. В результаті ви отримаєте ваш простір без бліх відразу, оскільки комахи помирають вже в процесі обробки приміщення.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи