
«Генератори на котельнях встановили, а чи буде тепло під час блекауту?», – цікавляться криворіжці
Ворог почав знову здійснювати свою минулорічну підлу тактику – руйнувати об`єкти енергетичної інфраструктури. І роблять рашисти це навмисно напередодні зими й опалювального сезону.




























