![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424889827_398990482611223_4233693418698914501_n-1024x768.jpg)
Матері й дружини віськовополонених ні на мить не полишають спроб повернути своїх синів та чоловіків додому, піклуються про сім’ї захисників, вирішують актуальні проблеми воїнів. Так, на початку лютого відбулася чергова зустріч у Києві з командувачем Національної гвардії України Олександром Півненко.
Про це повідомляє директорка громадського об’єднання «Сталева гвардія КР» Оксана Латанська.
Шлях до цієї зустрічі був довгий, а питання – гострі й надактуальні: звільнення полонених, вшанування героїв, лікування та реабілітація поранених та звільнених з полону, соціальна підтримка родин військовослужбовців. Надзвичайно тішить увага командувача до проблем, з якими стикаються родини захисників Маріуполя, і прагнення допомогти. Щиро вдячні за зустріч, за жарину надії на краще, яку ми всі винесли з неї! Сподіваємося на плідну співпрацю у подальшому. Разом – до Перемоги! – написала військова та громадська діячка, мати захисника Маріуполя, дружина захисника Оксана Миколаївна у соцмережі.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425567315_1432223941012525_976007051277187354_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424882607_398990509277887_2258465873318455919_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425573299_1432223807679205_5952211905025665354_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425734348_1432223834345869_2670385629277632925_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE