![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427924147_7543579869008676_4832306579345038271_n-722x1024.jpg)
Володимир Васильович Манюк – відомий геолог і викладач Дніпровського національного університету, чудово знає геологію Криворіжжя. Тому його книга стане прекрасним посібником не тільки для студентів-геологів, а й для любителів природи нашого краю.
Про анонс наукового видання повідомляє модераторка Ukrainian Botanical Group Вікторія Тротнер.
Власне сам автор і дослідник Володимир Манюк розповідає у своєму дописі:
«Наприкінець 2023 року, як кажуть «під ялинку», вдалося видати Навчально-методичний посібник до курсу «Загальна геологія та геоморфологія» Він стосується тільки однієї з багатьох тем цієї дисципліни визначення мінералів. Здавалося б посібник як посібник, безперервно пишемо, оновлюємо. Але 7 місяців втрачені на його підготовку не були марними. Фактично це перше в Україні повнокольорове видання формату А-4, для ілюстрації якого використано більш як 300 фото, 90 відсотків з яких авторські і така ж кількість мінералів з авторської колекції. Таблиці, ілюстрації та наведені у посібнику рекомендації і пояснення дозволяють визначити щонайменше 115 найбільш поширених в природі мінералів і зробити це можуть не тільки майбутні геологи, а людина будь-якої професії, яка цікавиться чудовим світом мінерального царства».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427918828_7543584095674920_3001343119307820838_n-695x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427923137_7543582822341714_110078004356658964_n-673x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427931501_7543583652341631_8722372075635451082_n-684x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/427953652_7543581862341810_589198506405552032_n-693x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE