Всі новини про життя міста

У Кривому Розі працівник «АМКР» незаконно виніс деталь на 10 000 грн

Для того, щоб узяти цінну річ із металургійного комбінату «АрселорМіттал Кривий Ріг», працівник у свій вихідний день прибув на робоче місце. Так, 2 грудня 2023 року о 14:30 він уже знаходився в приміщенні депо рухомого складу №1.

Скориставшись вільним доступом до приміщення з ремонту та відновлювання деталей локомотивів, переконавшись, зо за ним ніхто не спостерігає, зловмисник здійснив крадіжку лому та шматків міді без покриття «Мідь 2», сталевого негабаритного брухту виду 500 загальною вагою 47 кг, які знаходилися в розобладненому генераторі.

Усе це склав у рюкзак і попрямував до виходу. Далі він став направлятися дорогою в бік лісосмуги, яка веде до виходу з території підприємства. І вже саме тут його помітила охорона – працівники ПАТ «Гард секюріті».

Вартість викраденого становила 10 646,85 гривень.

Оскільки злочин було скоєно в період дії воєнного стану, то Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу 6 лютого визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.4 ст.185 КК України, та призначив визначене угодою покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, але з іспитовим строком 1 рік.

Що стосується речових доказів у справі, то за рішенням суду елемент електромагніту передано представнику власника, а сумку підсудного знищено.

Разом із цим підсудний до квітня повинен знаходитися під дією запобіжного заходу – особистого зобов’язання, яке йому обиралося на час слідства й суду.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі