test

Всі новини про життя міста

Кривбасводоканал: Розпочинається реалізація масштабного проєкту із заміни трубопроводів у Центрально-Міському районі

Водопровідні комунікації найстаршого і поважного Центрально-Міського району Кривого Рогу чесно відпрацювали свій ресурс. За підтримки міського бюджету комунальне підприємство «Кривбасводоканал» планує замінити близько трьох кілометрів зношених трубопроводів на сучасний поліетилен на вулиці Кобилянського.

Про це повідомили у міському відділі преси та внутрішньої інформації.

8 березня на перетині проспекту Миру й вулиці Кобилянського з’явилися нові дорожні знаки. Тимчасово легковий і вантажний транспорт буде рухатися в об’їзд місця проведення ремонтних робіт.

Проєкт по заміні водогонів виконуватиметься в кілька етапів:

І. Підготовчі роботи. Оскільки заміні підлягатимуть три паралельних труби, узбіччя дороги буде очищено від кущів, сухих дерев, каміння й сміття. Окрім того, вже розпочався процес встановлення тимчасових дорожніх знаків для автотранспорту й відповідних огороджень. Закликаємо водіїв і пішоходів бути уважними!

ІІ. Будівельно-монтажні роботи. Вже з 15 березня розпочнеться й триватиме до другої половини травня найважливіший етап – заміна водогонів, переключення абонентів, встановлення запірної арматури та фасонних частин, будівництво технологічних камер і монтаж колодязів. В роботі буде застосовано комбінований метод прокладання трубопроводів: відкритим способом і метод санації. Це дозволить уникнути великих розкопок і, відповідно, істотного порушення благоустрою на прилеглих територіях.

ІІІ. Випробування трубопроводів. Після заміни нові труби потрібно буде протестувати. Спочатку воду запустять в дрібніші водогони, потім великий, магістральний. В разу успішного запуску буде проведено дезінфекцію труб; лабораторія відбере проби води і проведе необхідні аналізи за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.

ІV. Блігоустрій. Завершальний етап – вивезення ґрунту, демонтаж тимчасових дорожніх знаків, відновлення пошкоджених ділянок дороги.

Підприємство Кривбасводоканал сподівається на розуміння земляків щодо тимчасових незручностей й дякує всім, хто у важкі часи оплачує комунальні послуги і тим допомагає робити наш рідний Кривий Ріг комфортним і затишним!

Схематичний малюнок маршрутів об’їзду

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини