Значне підвищення температури повітря, висока пожежна небезпека та нехтування громадянами правил пожежної безпеки призводить до зростання кількості пожеж в природних екосистемах.
Тому рятувальники, правоохоронці та представники управління екології регулярно проводять профілактичні рейди серед населення з метою попередження пожеж в екосистемах
Під час профілактичних заходів фахівці ДСНС радять громадянам дотримуватися правил безпеки та з обережністю ставитись до відкритого вогню, аби захистити екосистеми від загорянь, а саме:
- не залишати непогашеними багаття, особливо поблизу лісосмуг та житлових будинків;
- не кидати не загашені сірники і недопалки на суху трав’яну підстилку;
- не випалювати сміття на присадибних ділянках та слідкувати, щоб діти не гралися з вогнем.
Після проведених бесід, надзвичайники вручили співрозмовникам пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки в екосистемах.
“Шановні громадяни! Пам’ятайте, за самовільне спалювання сухої рослинності або її залишків передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.
Дотримуйтеся правил пожежної безпеки, а у разі виникнення займання телефонуйте до Служби порятунку “101”, – зауважують надзвичайники.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/347397063_307150288314982_8196700213278825995_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358125327_307150468314964_7305594757609912957_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358354082_307150364981641_7914563082377150428_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358360334_307150321648312_5732232493271334414_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358409142_307150268314984_8308043724734122665_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/07/358425290_307150291648315_1807386840559259471_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE