Військовий загін з Кривого Рогу успішно боронить українську землю та протидії ворогові під українською Мар`їнкою. Наші воїни потребують ще однієї антидронової рушниці.
Завдяки зусиллям криворіжців було зібрано кошти на придання антидронової рушниці. Нею наші мужні захисники знищили вже сім рашистських дронів. Є потреба ще в такій же рушниці.
Тож ГО “Криворізька асоціація учасників бойових дій та учасників АТО” просить долучитися до збору коштів:
«Трохи більше тижня тому, ми допомогли забезпечити цією антидроновою рушницею, підрозділ під Мар’янкою.
В ефективності надзвичайна, хлопці в захваті. Вже семеро дронів на її рахунку!
Сьогодні прийшла новина, хлопці міркували і вибирали, що зараз найпотрібніше квадрік з тепловізором! Та ні, виявилось – краще хай буде друга антидронова. Ефективніше. На нулі їм видніше!
Оголошуємо збір на другу антидронову рушницю.
Вартість – 90 000 грн.
Посилання на банку – https://send.monobank.ua/jar/2LX1r5zdYZ
Номер картки банки – 5375 4112 0570 2173».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345263875_982215779826116_5906729838518858604_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/345314725_777949557326053_4275620200025682795_n.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE