test

Всі новини про життя міста

На Дніпропетровщині стартував міжрегіональний освітньо-професійний курс для молоді «Державотворець: Дії заради змін»

В області стартував міжрегіональний освітньо-професійний курс для молоді «Державотворець: Дії заради змін». Учасники з Дніпропетровської, Запорізької, Донецької, Луганської, Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей. Загалом 20 хлопців та дівчат, які пройшли відбір.

Про це повідомили в ОВА.

«Перспективні і талановиті учасники з’їхалася з різних куточків країни. На них чекає не просто тижневе навчання. Можливість побачити «зсередини», як працюють державний апарат, провідні підприємства, неурядові організації. Наша молодь має енергію позитивних змін. Ми, як влада, прагнемо її підтримувати та розвивати. Бо це – внесок у майбутнє країни, – зазначив очільник області Сергій Лисак.

Він додав, що найкращі випускники отримають шанс пройти стажування. Зокрема, й в ОВА.

До учасників онлайн звернувся Державний секретар Кабінету Міністрів України Олександр Ярема. Офлайн – представники команди обладміністрації.

Студентка 4 курсу Софія – одна з майбутніх державотворців. Дівчина навчається в харківському виші. Здобуває юридичний фах на факультеті міжнародного та європейського права.

«Зараз обираю куди вступати на магістратуру. Думаю, «Державотворець» мені допоможе визначитися з напрямком. Від курсу очікую отримати додаткові теоретичні знання й здобути нові практичні навички», – розповіла Софія. 

Єлизавета – випускниця курсу минулого року. Проходила навчання у Києві. Нині приїхала, аби підтримати учасників-2024.

«Дуже крута можливість. Дізнатися щось більше, спробувати себе у різних сферах. Збагнути, що можна досягти мети, якщо бути наполегливим. Можливостей багато, треба ними користуватися. Я, наприклад, вивчаю проєктний менеджмент. Як подаватися на гранти», – наголосила Єлизавета.

Курс триватиме до 21 квітня. Молоді люди відвідуватимуть лекції, тренінги, воркшопи. Спілкуватимуться з представниками регіональної влади, бізнесу й неурядових організацій. Запланували для них і низку ознайомчих екскурсій в межах області.

новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Останні записи

Популярні новини