test

Всі новини про життя міста

«Тичина: Феномен доби»: у Кривому Розі за прошують на виставу всесвітньо відомого Центру Сучасного Мистецтва «ДАХ»

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC спільно з Rakurs Records запрошують всіх Криворіжців відвідати музичну виставу «Тичина: Феномен доби» за віршами видатного українського поета Павла Тичини, від всесвітньо відомого Центру Сучасного Мистецтва «ДАХ», а саме колективу ДахТріо.


Вистава народилась від подібності часу, в якому опинились ми з тим, який переживав Тичина сто років тому. Віра, надія та зустріч зі страшною реальністю, питання які задавав поет сто років тому, видаються актуальними сьогодні.

Музичні засоби: гонг, бубен, фортепіано, контрабас, віолончель, саксофон та тромбон (так, на всьому цьому грають вони втрьох впродовж вистави) та трьох голосів.

Коли: 30 квітня 2024
О котрій: 18:00
Місце: Криворізький академічний міський театр драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка
Квитки: https://concert.ua/uk/event/tychyna-fenomen-doby

Учасникам бойових дій, ветеранам та військовослужбовцям та ВПО безкоштовний вхід за умови попередньої реєстрації за посиланням.

Увага! Кількість місць обмежено! При вході вам необхідно показати документ, що підтверджує статус ВПО чи учасника бойових дій, ветерана або військовослужбовця.

DakhTrio – крафтовий музично-театральний колектив театру «ДАХ», який перетворює поезії на музичні подорожі. Учасники – Софія Баскакова, Ігор Димов та Володимир Руденко. Проєкт було започатковано 2020 року премʼєрою мінімалістичної камерної опери «Стус: Перехожий» за віршами Василя Стуса. Друга премʼєра «Тичина: феномен доби» за віршами Павла Тичини відбулась 2023 року. 6 січня 2023 започаткувалась «традиція» випускати нову пісню до дня народження Василя Стуса прем’єрою пісні «Донбас Додому». Через рік – 2024 року DakhTrio випустили ще одну композицію за Стусом «Немилосердно».

Сторінки DakhTrio: Instagram, Facebook, YouTube

Rakurs Records — нещодавно відкрита, інноваційна та сучасна студія звукозапису у Кривому Розі та медіаплатформа на YouTube. Візитною карткою студії є технічне оснащення аналоговими та цифровими приладами, що історично зарекомендували себе у світовій музичній індустрії від Frank Sinatra до Radiohead. Додатково Rakurs Records має велику базу якісних музичних інструментів та мікрофонів на будь-який смак та стиль музики. Rakurs Records — це студія від музикантів – музикантам та слухачам, з любов’ю та розумінням музики.

Криворізький Центр Сучасної Культури / KRCC – громадська ініціатива, покликана розвивати культуру, мистецтво, креативні індустрії у Кривому Розі. Місія центру – розвинути культурний потенціал Кривого Рогу, створивши стимулююче середовище для креативних індустрій, через діяльність інституції KRCC.

Партнер вистави в Готельна Ресторація «Україночка», Vino & Sulico, Gastro Cafe, Jazz Club Service та Spiceroom.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі