![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436364242_836262275195378_1495548416711579260_n-1024x768.jpg)
Стабільність у вирішенні труднощів починається з уміння відновлювати баланс та шукати ресурси, навіть у найскладніших ситуаціях. Інструктори Криворізької організації Товариства Червоного Хреста України провели цікаві вправи з курсантами Донецького державного університету внутрішніх справ, спрямовані на пошук внутрішнього ресурсу.
Про це повідомляється на сторінці КОТЧХ.
Одна з найцікавіших вправ стосувалася “приручення” внутрішнього “монстрика” – тривоги. Учасники отримували завдання розглядати тривогу як створіння, яке потребує співіснування та зрозуміння. Шляхом створення образу монстрика та спілкування з ним, студенти досліджували свої власні почуття та виявляли можливості заспокоїти його.
Під час цієї вправи курсанти ділилися з тим, що їм допомагає, і що є їхнім ресурсом у спільному колі обговорення.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436206892_836262258528713_5241810738896803516_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436208964_836262285195377_3715399374502331000_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436238605_836262315195374_3478465324102689458_n-1024x768.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/436311208_836262301862042_7940388559624694087_n-1024x768.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE