Всі новини про життя міста

У фокусі уваги хвостосховища та пилопридушення: у Кривому Розі спеціалісти обстежили промислові підприємства

У Кривому Розі перевірили хвостосховища

У рамках координації виконання заходів Міської екологічної програми та відповідно до графіку обстеження промислових підприємств міста Кривого Рогу спеціалістами Криворізького міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області спільно з начальником управління Екології виконкому Криворізької міської ради та Науково-дослідним гірничорудним інститутом проведено чергове обстеження та робоча нарада щодо виконання заходів з пилопридушення на прилеглих територіях відвалів, хвостосховищ, відкритих складів та автомобільних шляхів, а також заходів щодо розпланування, упорядкування та озеленення санітарно-захисної зони на підприємстві ПРАТ «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Про це повідомляє пресслужба Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

Виконання заходів з пилопридушення є особливо актуальними в умовах економії питної води як мешканцями міста, так і промисловими підприємствами, що склались унаслідок руйнування греблі Каховської ГЕС. Підприємство вимушено економити до 70% води, але заходи необхідно виконувати.

Актуальними стали такі заходи як закріплення сухих поверхонь за допомогою реагентів (дороги, пляжі тощо) та впровадження «зелених технологій», висадка зелених насаджень (дерева, чагарники) на укосах дамби хвостосховища, висадка зелених насаджень на межі санітарно-захисної зони. З повним переліком відповідних заходів ознайомлено спеціалістів на підприємстві. Роботи із закріплення поверхонь хвостосховища виконуються із застосуванням гуматового реагенту, який обрано як один з найбільш ефективних у рамках науково-дослідних робіт, виконаних НДГРІ КНУ. Термін захисної дії покриття повинен становити не менше ніж 3 місяці. Протягом цього часу планується періодичний моніторинг оброблених поверхонь на відповідність цілісності захисного шару, його міцності та структури.новини Кривий Ріг LIFE

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі