![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5260328223491873228_y.jpg)
Життя 23-річного Євгенія Непріна обірвалося від влучання ворожого дрона 15 квітня. До лав 12 БрСпП «Азов» військової частини 3057 НГУ захисник добровільно доєднався у жовтні 2022 року.
Служив старшим солдатом, навідником-оператором 1-го відділення 2-го взводу спеціального призначення 1-ї роти спеціального призначення (на бронетранспортерах)1-батальйону спеціального призначення.
Військові колеги називали його «Аскет».
Провести в останню путь Героя прийшли рідні, друзі, сусіди, побратими, вчителі. Євген навчався у КЛ №35 «Імпульс», а потім здобував спеціальність у технікумі. Серед інших учнів вирізнявся своєю активністю та старанністю, завжди був відповідальним і дотримувався слова
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5260328223491873229_y-cz-_____-1024x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5260328223491873230_y-1024x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/photo_5260328223491873232_y-1024x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE