![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/392869298_2436983403168653_4712883680748527243_n-1024x576.jpg)
Останній день робочого тижня – п’ятниця – час, коли спеціалісти служби у справах дітей спільно з представниками Полку патрульної поліції проводять черговий профілактичний рейд «Сім’я та підліток». Тож 23 лютого чиновники зробили обхід родин, які перебувають під постійним контролем.
Про це повідомляє служба у справах дітей Покровської районної у місті ради.
Під час рейду обстежено умови проживання 14 дітей, що проживають у 7 родинах.
Із батьками проведено профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків та складено відповідні акти обстеження умов проживання дітей.
Службовці зауважують, що саме дорослі – батьки або опікуни несуть повну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429653847_2436983436501983_1330438741474731056_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/429683453_2436983483168645_251528094065408681_n-769x1024.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE