asd

Всі новини про життя міста

У Кривому Розі провели в останню путь 25-річного захисника Ігоря Зайця

Сьогодні, 31 січня, у Кривому Розі провели в останню путь 25-річного захисника Ігоря Зайця.

Хлопець загинув 20 січня під Бахмутом. Ігор був бойовим  медиком, рятував побратимів. Родина бійця – переселенці з Херсонщині, переїхали до Кривого Рогу з села Максим Горький Бериславського району. 

Ігор закінчив Бериславський медичний коледж, потім навчався на реабілітолога в медуніверситеті. З роки відслужив в АТО, боронячи нашу країну від російських посіпак. Потім працював у Чехії, але коли росіяни почали повномасштабне вторгнення, юнак повернувся в Україну і знову пішов воювати.

«Він хотів увесь світ врятувати, – розповідає мама бійця, пані Галина. – Часто дзвонив своїм побратимам, дізнавався як справи на фронті і не зміг всидіти за кордоном. Переживав за своїх хлопців. Коли нам телефонував, то казав: мама, я тут на своєму місці».

Батько Ігоря теж служить, він приїхав до Кривого Рогу поховати свого сина. В родині – багато військових, воюють і брати, і племінники.

«Ми відмовляли його, але не послухав, – каже батько бійця, пан Олександр. – Молодий був, гарячий, веселий».

«Це мій сусід і односелець, мені й досі не віриться, що такий чудовий хлопець загинув. Як же шкода, що втрачаємо найкращих», – діляться переселенці з Херсонщини, які теж прийшли попрощатися з полеглим військовим.
 
У молодого воїна залишилися дружина і донька. Поховали Героя на Центральному кладовищі.

Вічна пам’ять і шана!

Джерело: ТРК Рудана

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі