![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/425267448_407783005162250_8424103665574938731_n-1024x576.jpg)
З урахуванням того, що в Кривому Розі здобувачі й здобувачки освіти через часті тривоги переважно навчаються у форматі онлайн, то й позаурочна виховна робота теж відбувається в заочному форматі.
Так, днями в рамках цивільно-військового співробітництва з місцевими громадами в районі відповідальності, військовослужбовці одного з підрозділів 129-ї окремої бригади територіальної оборони провели онлай-заняття з місцевими школярами.
Про це повідомляється на офіційній сторінці 129-ї бригади СТО ЗСУ.
Серед основних тем опрацювали: «Перша домедична допомога», «Протимінна безпека», «Дії цивільного населення під час артилерійських (у тому числі ракетних) обстрілів».
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/424723274_407782945162256_7046524278187697464_n-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE