Всі новини про життя міста

Від стартапу до мережі: у Кривому Розі своїм досвідом поділиться дуже цікава підприємиця

Асоціація «Союзу бізнесу Кривого Рогу», яку очолює відомий підприємець Михайло Мармер, запрошує відвідати зустріч «Від стартапу до мережі» із співзасновницею мережі крамниць- кав’ярень The Spiceroom Юлею Горюновою.

Коли: 18 жовтня, 15:00 – 17:00
Де:
ДУЕТ, площа Визволення 2
Вартість: для членів асоціації безкоштовно

Реєстрація на захід тут.

Телефон для довідок: 096 309 18 77.

Підписуйтесь на нас

Підписатися
Сповістити про
3 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
вофачка 95
1 місяць тому

В ОП радниками, уповноваженими президента та голови його Офісу працює майже вісім десятків людей,  зазначається, загалом в Офісі президента радниками, уповноваженими президента та голови його Офісу працює майже вісім десятків людей. У Єрмака вчетверо більше радників, ніж у Зеленського.
Люди, які формують державну політику в умовах війни, виступають спікерами влади та репрезентують державу на міжнародній арені, чомусь переважно мають статус позаштатних радників і не декларуються.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
у вовачки Зеленського – 6 радників, 5 радників-уповноважених, 3 представники в держінституціях, прессекретар та перший помічник. А нещодавно Володимир Олександрович призначив радником зірку світового футболу та одного з амбасадорів фандрейзингової платформи United24 Андрія Шевченка. Проте чим конкретно він буде допомагати президенту – ні в указі про призначення, ні на сайті ОП не зазначається.
Так само обов’язки та повноваження заступників і радників у штаті ОПУ настільки розмиті, що незрозуміло, за що саме вони відповідають, які їхні компетенції та напрямок діяльності. 
Логічно та справедливо опозиція та громадськість вимагали, аби радники та помічники ОП, які напряму чи опосередковано формують державну політику, декларували свої статки, а антикорупційні органи та ЗМІ могли б перевірити їхню жадобу до КРАДИВНИЦТВА!!!!
Величезний осередок лайна!
і усі з величезною ложкою … під час кривавої війни наближають перемогу !
“Бачили очі що купували …” Карма, вона така не вблаганна
Короче в найвеличнійвшивого є ще одна своя Верховна Рада зі смотрящими.
У “Положенні про Офіс Президента України” нема тих функцій, що “офіс” взяв на себе – всі гілки влади державою: законодавчу, виконодавчу та судову. Та ще й функцію представляти державу.

Тобто державою фактично керують персони, яких народ України не обирав: “президентом”, який всю владу передав “організованій прест. групі” – нахабно повалена Конституція України. Один з підвидів дачі легального хабаря – пристроїти потрібну людину поза штатом на контракт.

,,ваван нелохович...
1 місяць тому

Це, безумовно, дуже хороша вчорашня новина. Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, яка визнає росію диктатурою. Пряма мова Олексія Гончаренка:

«В ПАРЄ прийнята резолюція, яка визнає президента рф володимира путіна диктатором, а росію – де-факто диктатурою! «За» – 43. Дуже важливе рішення!»

Парє також закликає країни-члени Ради Європи не визнавати легітимності путлєра після закінчення весною його президентської каденції. Тобто, у випадку будь-яких заходів із пролонгації правління тирана, як це, наприклад, пропонував вівцебик кадиров, або оголошення його президентом після виборів, які при диктатурі не можуть бути визнані чесними, путін має бути лише в ролі узурпатора, як лукашенко. Це повністю зніме правові застереження щодо виконання ордеру на арешт від МКС, бо тоді на нього не поширюватимуться норми Віденської конвенції про імунітети керівників держав.

А тепер про наших зебаранів. З того ж ПАРЄ того ж дня хряку-Стефанчуку прийшов лист із підписами депутатів ряду країн, де фактично підтверджено факт, що за таких неприйнятних дій, які коїть цей недоспікер на повідку Єрмака, з демократією в Україні вже зараз є дуже серйозні проблеми. Недопуск українських опозиційних депутатів до участі в міжпарламентських заходах – це одна з безумовних ознак довершеної диктатури. Поки в нас війна і Захід не хоче допустити перемоги ерефії, такі голосування Україні ще не загрожують. А опісля? Ще одна Білорусь?

Сірко
1 місяць тому

Колаборант, зрадник, Паша Мерседес на волі… Розвідник, патріот, Роман Червінський в тюрмі – БЕЗ ПРАВА ЗАСТАВИ…
Що не так в державі?

Кривонос зупинив висадку десанту в Жулянах
Марченко зупинив захоплення Миколаєва
Пашинський/Чорновол врятували зброю.
Отримали кримінальні справи.
Нагороди отримав Кошовий.