![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/2-16.jpg)
В одній з лікарень області показали своє тимчасове укриття. Облаштовувати його почали ще на початку повномасштабного вторгнення. Частину робіт заклад виконав своїми силами. Далі підключились міжнародні партнери.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/5-12.jpg)
«Справжня лікарня під землею. Вдячний закордонним друзям за підтримку. Медикам – за ініціативу. Адже надійне сховище – це безпека пацієнтів та лікарів. Можливість проводити невідкладні операції й надавати допомогу за будь-яких умов», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/3-14.jpg)
В укритті є палати, кімната інтенсивної терапії, до якої проведений кисень. А ще – повноцінна операційна. У коридорах – зона відпочинку з мультимедіа і дитячий куточок. Напоготові запас води, медикаментів, продуктів. Проведений Wi-Fi, встановлені альтернативні джерела енергії.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/4.1-2.jpg)
«Ми розуміємо, що зараз такі реалії життя. Саме тому одразу, як почалась велика війна, взялися за сховище. Самі робили підлогу, оздоблювали стіни. Наші партнери з ЮНІСЕФ також допомогли. Відремонтували коридори, палату, санвузли, замінили старі комунікації», – сказав генеральний директор лікарні Олександр Власов.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/6-14.jpg)
Він додав, що організація тісно співпрацює з лікарнею. Створив у медзакладі локацію для розвитку і дозвілля малечі «Спільно». У ній хлопці та дівчата можуть відпочити, погратися. А батьки, тим часом, отримати консультацію лікаря, юриста. Зробили у лікарні й кімнату релаксації для персоналу. Втілюють програму з підтримки грудного вигодовування.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/7.1-3.jpg)
«У сховищі комфортно, тепло, чисто. За відділеннями закріплені окремі палати. Можемо без остраху працювати», – сказала дитячий лікар-гінеколог Ольга Мальцева.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/8-7.jpg)
Взаємодію із партнерами на Дніпропетровщині налагоджують за сприяння Регіонального офісу міжнародного співробітництва.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/9.1-1.jpg)
РОМС – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. Вона має на меті розвиток взаємодії з іноземними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/10-6.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/11-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/12-2.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/10-7.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/ava-14.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE