В місті функціонують команди юних рятувальників: учасники цих команд тісно спілкуються зі справжніми вогнеборцями, аби отримати корисні знання та навички.
Наприклад, команда юних рятувальників «Янголи» (Криворізький ліцей №24) знову перевірила себе на витримку, силу та спритність: юні надзвичайники із захопленням випробували на собі лише маленьку частинку важкої праці – рятувати людей.
Навчально-практична екскурсія до пожежної частини вкотре підтвердила на скільки важливою, відповідальною та складною є професія рятівників.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381060307_1950893631970318_2901870102032622204_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381117400_1950893681970313_935445037655567987_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381184787_1950893695303645_5481972209790749291_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381224642_1950893668636981_8883578755272297761_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381253726_1950893595303655_3005272072455970011_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381472197_1950893675303647_684674303491908926_n-1024x577.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381677886_1950893625303652_5353187238723197759_n-577x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2023/09/381683092_1950893585303656_864470387124825807_n-1024x577.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE