Чергову поїздку до захисників організували й виконали протоієрей Тарасій та отець Іван. У «гарячу точку» церковнослужителі повезли продукти харчування, товари першої необхідності та Боже слово, а повернулися зі словами вдячності.
Про це повідомив отець Тарасій на своїй сторінці у соцмережі.
«Мирного вечора,
Повернувся з поїздки, відвезли допомогу солдатам. Дуже вдячні, чемні, мужні хлопці. Раділи, як діти. Передавали велику подяку усім, хто продовжує допомагати, не втрачає віру, бо усі ми маємо одне єдине бажання зараз-це якнайшвидше закінчити війну і повернутися до свого звичного життя, мирного, щасливого, та дивитися у світле майбутнє!
Спокійної ночі, дорогі мої!
З Богом!» – написав священик.
Картка для пожертв: https://send.monobank.ua/88dMmtRQ9w
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420443535_356193830463630_1239205099562337319_n-768x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420444915_356193607130319_3648196897571009484_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420449414_356194080463605_1468480126167205107_n-1024x838.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/420455225_356194100463603_4393252798616255933_n-1024x551.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE