![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433941842_435364685737415_1872558243166018372_n-1024x576.jpg)
Днями, в кількох підрозділах 129-ї окремої бригади ТрО, відбулося нагородження військовослужбовців.
Так, мінометники бригади та бійці 237-го окремого батальйону отримали «Золоті хрести» та інші нагороди, грамоти і подяки від командування.
Також головний сержант 129-ї окремої бригади ТрО отримав Подяку за мужність, героїзм та відданість українському народу і нагороду відзнакою «За захист Криворізького району» від начальника Криворізької районної військової адміністрації Євгена Ситниченка.
Як відомо, 129-та окрема бригада територіальної оборони — формування Сил територіальної оборони Збройних сил України. Дислокується у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Бригада перебуває у складі Регіонального управління «Схід» Сил ТрО.
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/433958216_435364795737404_8239295739119649708_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434030711_435364782404072_7759721681445208213_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434090751_435364665737417_1898123455964230830_n.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434411730_435370899070127_426120345428982724_n-1022x1024.jpg)
![](https://krlife.com.ua/wp-content/uploads/2024/04/434476318_435364695737414_2327489695133856157_n-1024x576.jpg)
новини Кривий Ріг LIFE