Офіційно: Остаточний список зареєстрованих кандидатів на виборах міського голови Кривого Рогу (фото)

04.03.2016

3 березня, Криворізька міська виборча комісія завершила приймати рішення про реєстрацію кандидатів на посаду міського голови Кривого Рогу або відмову в реєстрації.

Про це повідомляє прес-служба Громадської мережі ОПОРА.

Таким чином, міська виборча комісія зареєструвала 15 кандидатів, з них 10 самовисуванців та 5 представників політичних партій (Об’єднання "Самопоміч", "Українське об’єднання патріотів – УКРОП", "Громадський рух "Народний контроль", "Партія простих людей Сергія Капліна" та "Сила людей").

У гендерному розрізі серед кандидатів 4 жінки та 11 чоловіків. 

Двом претендентам було відмовлено у реєстації.

Зареєстровано кандидатами:

 

Семен Семенченко

semenchenko avatar

Семенченко Семен Ігорович ("Об’єднання "Самопоміч") – громадянин України, народився 6 червня 1974 року. За освітою кінорежисер. Командир добровольчого батальйону «Донбас». Депутат Верховної Ради України VIII скликання від партії "Об’єднання "Самопоміч2. Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, солдат запасу Національної гвардії України.

Світлана Сова

sova avatar

Сова Світлана Миколаївна(«Сила людей») – громадянка України, народилась 4 вересня 1975 року. Отримала дві вищі освіти – економічну та юридичну. Власник і директор ТОВ «Юридична агенція «Рада інвест». Учасник благодійного фонду «Громадська ініціатива мешканці Кривбасу», активістка громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя». Депутат Криворізької міськради V скликання 2006-2010рр. На виборах до парламенту в 2015 р. висувала свою кандидатуру від політичної партії «Народний фронт». Під час першого туру місцевих виборів 2015 року балотувалась на посаду очільника міста від партії «Сила людей». Чинний депутат Криворізької міської ради. 

Юрій Вілкул

vikul avatar

Вілкул Юрій Григорович (самовисуванець) – громадянин України, народився 14 листопада 1949 року. Доктор технічних наук. В минулому член КПРС. З 2006 по 2010 роки – голова Дніпропетровської облради, з червня 2010 року – депутат облради за списком "Партії регіонів", очолював комісію з питань будівництва, транспорту, зв’язку та благоустрою. Восени 2010 року обраний мером Кривого Рогу. У листопаді 2015 року переобраний на пост міського голови. Віце-президент Академії гірничих наук України.

Олександр Крижов

kryzhov avatar

Крижов Олександр Володимирович – громадянин України, народився 10 квітня 1950 року на Житомирщині. Освіта вища, головний лікар приватної клініки "Мрія-Медсервіс". Учасник бойових дій у Чехословаччині,  ліквідатор аварії на  ЧАЕС. Був начальником управління охорони здоров'я "Криворіжсталі". Один з перших учасників Криворізького Євромайдану,  волонтер бійців АТО та вимушених переселенців. У минулому член Соціалістичної партії. Під час місцевих виборів 2015 року балотувався на посаду мера від політичної партії "Ветеранів Афганістану".

Яна Беркут

berkut avatar

Беркут Яна Володимирівна (самовисуванець) – громадянка України, народилась 12 липня 1973 року, має вищу освіту, є директором ТОВ "Естрея", проживає у м. Кривий Ріг. Під час виборів у 2015 році була висунута політичною партією "Громадський Рух "Народний контроль" як  кандидат у депутати до Дніпропетровської облради в територіальному виборчому окрузі №97.

Олег Бойченко

boychenko avatar

Бойченко Олег Петрович (самовисуванець) – громадянин України, народився в 1968 році, керівник громадського об’єднання "Самооборона Кривбасу", підприємець,  власник кінно-спортивної ферми, в минулому боксер. Активний учасник волонтерського руху. На місцевих виборах у 2015 році був висунутий ВО "Свобода" кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу. Помічник-консультант нардепа Юрія Левченка

Інна Іванченко

Ivanchenko avatar

Іванченко Інна Іванівна (самовисуванець) – громадянка України, уродженка Кіровограду, вища освіта, юрист. Головний редактор видання "Кривий Ріг вечірній". Громадський активіст, правозахисник. Була членом Соціалістичної партії.

Микола Колесник

kolesnyk avatar

Колесник Микола Юрійович (УКРОП) – громадянин України, 1967 року народження, освіта вища, юрист. У минулому член "Партії регіонів". 2010 р. - депутат Криворізької міськради. Березень 2014 р. – радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації. З березня 2014 р. – куратор 40-го батальйону територіальної оборони. Старший юрисконсульт ТОВ "Укрбудінвест". Чинний депутат Криворізької міськради.

Олег Косяк

kosiyak avatar

Косяк Олег  Володимирович (самовисуванець) –  громадянин України, народився 10 вересня 1968 року. У 1992 році закінчив Московське вище загальновійськове командне училище, за званням лейтенант. Пізніше отримав вищу освіту. Завідувач кафедри правознавства Криворізького відокремленого підрозділу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. 1993 — 1997 рр. служив у органах військової контррозвідки СБ України. З 2011 р. – по теперішній час – заступник  Голови Дніпропетровської обласної громадської організації "Комітет по боротьбі з корупцією та порушенням прав громадян". Керівник Громадської приймальні. Під час місцевих виборів 2015 року балотувався до міської ради по територіальному виборчому округу № 45 від ВО "Батьківщина".

Олексій Кривенко

kryvenko avatar

Кривенко Олексій Юрійович (самовисуванець) – громадянин України, народився 17 жовтня 1979 року. Освіта вища. Доцент, викладач кафедри теплоенергетики Криворізького національного університету. Під час місцевих виборів 2015 року балотувався як самовисуванець на посаду міського голови.

Ігор Левицький

levytskyi avatar

Левицький Ігор Васильович (Громадський Рух "Народний контроль") – громадянин України, народився у м. Дніпродзержинськ, 5 лютого 1969 року,   вихованець дитячого будинку. Має вищу педагогічну освіту, здобуває другу – юридичну. Приватний підприємець, засновник та голова благодійного фонду "Дитячі мрії". У 2010 році – депутат міської ради від  партії "Сильна Україна". З  2013 року віце-президент Дніпропетровської обласної федерації футболу. З 2014 року голова ГО "Об'єднання "Самозахист". На місцевих виборах 2015 року балотувався по виборчому  округу № 11 до  Криворізької міської ради від політичної партії "Сила людей".

Олександр Натаров

natarov avatar

Натаров Олександр Васильович (самовисуванець) – громадянин України, народився 4 вересня 1970 року, ПП Харченко Г. А., завідувач складу. Під час місцевих виборів у Кривому Розі 2015 року балотувався в депутати від ВО "Вдродження України".

Наталія Новицька

novytska avatar

Новицька Наталія Володимирівна (самовисуванець) –  громадянка України, народилася в 1975 році, освіта вища, безробітна, в минулому продавець-консультант продовольчих товарів та оператор на ТОВ "Криворізький електроремонтний завод".

Василь Сердюк

serdiyk avatar

Сердюков Василь Миколайович («Партія простих людей») – громадянин України, народився 9 березня 1952 року у Казахстані. Освіта вища, режисер кінофостудії. 1981-1994 р. директор Палацу культури у Казахстані. У 1995-2006 рр. директор Палацу культури і творчості ВАТ «ПГЗК» у Кривому Розі.2006-2010 рр. – майстр ЖКК. З 2011 р. до нині – завідувач музею ПАТ «ПГЗК». Безпартійний.

Ярослав Шрам

shram avatar

 

Відмовлено в реєстрації:

Едуард Комар

komar avatar

Вікторія Шилова

shylova avatar

 

 

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.

Мнения пользователей

Опубликовано Свобода Українець в 04.03.2016 - 8:48.

МИ УСІ СЕБЕ ВВАЖАЄМО РОЗУМНИМИ, ТА НІХТО НЕ ЗНА, ЩО З НАМИ ЗАВТРА БУДЕ. УКРАЇНЦІ! ПРОКИДАЙТЕСЯ І ДУМАЙТЕ, ОБИРАЄМО НЕ ВЛАДУ, А М А Й Б У Т Н Є ! СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Опубликовано Удуафте в 04.03.2016 - 9:09.

Все в основном уже "поюзанные" в предыдущих избирательных кампаниях. Новых лиц буквально парочка, да и те - не конкуренты Вилкулу...

Опубликовано 9:09 в 04.03.2016 - 9:24.

викторфедорычянукович "вне конкуренции"

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 9:13.
Опубликовано Юрий Г... в 04.03.2016 - 9:27.

"Услышу каждого!" - обещаю...

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 9:17.

Не конкуренты Вилкулу однозначно!

Опубликовано Главный мерин в 04.03.2016 - 9:32.

Мою "Программу с услышу..." будут давать уже в роддомах с рождения...

Опубликовано Шилова в 04.03.2016 - 9:52.

Ваш мэр, криворожане, нах одка! Три отстойника сделает райскими прудами вблизи самого большого в Украине...предприятия для райского отдыха... Это вам не Чкаловка! Не зря он главный мер или мерин, как его правильно...

Опубликовано Сердюков в 04.03.2016 - 10:01.

Я обязательно сниму героические фильмы про лавочки Павлова, песочницы младшего..., электронное табло с нецветочными часами,"чистые пруды"... старшего... Только выберите меня!

Опубликовано Новицкая Ната в 04.03.2016 - 10:06.

Я никогда! не буду деткам давать некачественную еду в садиках и школах, как это делал зам. мээра Светличный. Я как мэрка на все готова ради вас!

Опубликовано Шрам я в 04.03.2016 - 10:12.

Я смогу сделать то, что задумывал ЮГ: обьединить все ВУЗы Кривбасса в мой один и все-таки обогнать и Оксфорд и... Все студенты будут на одно лицо - как близнецы. Все будут одинаково думать, делать... Эстафету от ЮГа я достойно приму...

Опубликовано СталінаНаВасНемає в 04.03.2016 - 11:10.

Мда! Якщо на терези з одного боку покласти Ю.Вілкула, а на інший оцей кагал "управлінців", то і.о. мера важить набагато більше. Він управлінець зі своєю командою, а це хто? І яка їхня команда? Чи у маріонеток немає команди - є тільки масовка створена лялькарем?

Опубликовано Товариш в 04.03.2016 - 11:40.

Ю.Г., де ти був у 2014-2015 роках? - Я ездил 2 года по ленинским местам-. Що був у Шалаші у Шушенськом...? - Ты че? В Женеве, Лондоне, Цюрихе...- А як же робота? - Так я был на засрании как Ленин и руководил оттуда через Малярию... -

Опубликовано Лика в 04.03.2016 - 11:23.
Опубликовано Натаров в 04.03.2016 - 11:46.

Голосуйте за меня. Если я стану мером я закладу очень надежно все и всех в надежные руки и место. Я - проФФесиональный кладовщик, а Кривой Рог - это такой клад, такой Клан дай!!!

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 13:01.

Господа, давайте решать сами!
Прошу, прочитайте до конца. Уделите, одну минуту.
Смотрите, Вилкул уже был. В итоге что имеем? Ничего хорошего. Помощь, которую, якобы Вилкул раздает, это наши с вами заработанные деньги, которые нам не додавали. А кто не обращал внимание на то, что нам не додавали? Кого это волновало кроме нас самих? Никого. А зачем нам тогда какой-то человек на посту мера, которому мы просто позволяем нас обдирать? Разве не хотел бы каждый из вас так жить? Тебе приносят деньги. Ты мизерную часть выделяешь на детскую площадку во дворе. А жильцы потом хвалят тебя. Потому что они видят только то, что им показали. Остальные проблемы города их уже вроде как и не волнуют, да и некогда узнавать за них. Проблем с каждым годом все больше нам доставляют. А все почему? А все это делается для того, чтобы у нас небыло ни сил ни желания отстаивать свои права. Кому это выгодно? Явно, что не нам. Выгодно в первую очередь правительству, чиновникам разного ранга. Им выгодно создать такую ситуацию ,чтобы мы кроме работы и отчисления налогов в бюджет, больше ничем не могли позволить себе заниматься.
Большинство из вас жалуются как хреново живется. Но все равно наступают на одни и теже грабли. Выбирают одного и того же мэра.
Если вы не верите в честность выборов, это значит ,что нас к этому подвели красиво, мы сознательно позволяем себя обманывать. Почему же тогда многие семейные пары распадаются из-за обмана, почему бы не позволять обманывать себя. Тогда и семьи были бы полноценные. Но была бы это понастоящему семейное счастье? Сомневаюсь.
И на последок, просто проверьте. Позвольте себе сделать выбор. Правильный выбор.
Даже, если, другой мэр не оправдает наших надежд, то мы должны понимать, что мы меняем ситуацию. Без нас они не смогут быть мерами, депутатами, президентами.

Спасибо за внимание.

Опубликовано СЕПАР в 04.03.2016 - 13:44.

Юрий Григорьевич - наш человек: помогал титушкам вместе с сыном... Много местных советов в городах Донецкой области признали Россию оккупантами, а Вилкул - не признает! Сразу после Революции Достоинства поменял старые таблички на новые, но с теми же коммунистическими названиями.Почему? С Москвы позвонили... Несмотря на то, что принят Закон о декоммунизации, Кривой Рог остается последним в этом вопросе, и все благодаря Юрию Григорьевичу. Город-побратим Нижний Тагил также является доказательством его любви к России. Это только то, что на поверхности, а если копнуть глубже...

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 14:46.

ну бля одна проблема в стране декомунизация,сук больные люди

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 14:59.

И это все, что ты знаешь?)
Это люди и без твоего поста знают. Проблем много. Откуда проблемы беруться? От нас самих. Почему? Да потому, что так и думаем как, например, ты написал. Ну, а дальше какие твои действия? Выберешь того же, или попытаешься изменить ход событий? Или просто останешься в стороне, не проголосовав сознательно за другого человека чья партия не связана с партией мэра Вилкула ?
Очень интересно расписанно двумя постами выше. Не поленись. Разберись за кого отдашь голос. От этого зависит твое отношение к себе самому. Понимание самого себя, в стаде ты или сам себе хозяин.

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 16:52.

а "другие"не к кормушке ли рвуться?не пишите херни.Уже "другие" довели страну до ручки.Сделали народ нищими.Так что не нужно здесь всех учить уму разуму у каждого свое мнение и своя позиция

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 22:03.

Правильно! Давайте оставим "не другого", того же самого или с той же песочницы...
Странцу довели потому что позволили такие же, с таким же "мнением своим и своей такой же позицией". Сидя на попе дома и комментируя всех и вся, страна не изменится. Изменение страны происходит с изменением себя. Поверьте в себя.
Если и другой будет тянуть одеяло на себя, то не стоит сидеть и матюкать всех. А встал и идешь и говоришь главе города -"что за херню вы пишите?". Именно ему и будет уместен данный вопрос. Возможно он вам ответит и вы убедитесь, что ошибались. А если он не сможет ответить по существу, тогда уже подозрение и... и снова инициировать переизберание ДРУГОГО мэра. Не сидеть, не ждать.. А менять !
Когда многие, не будут плевать и думать, что кто-то другой пусть идет, тогда и не скоро все изменится.
Думайте. Прошу вас.

Опубликовано Гость в 05.03.2016 - 7:32.

Шел 2035 год. На майдане собрались активисты и с криками "ГАНЬБА" и "СЛАВА УКРАЇНІ!" стали весело скакать вокруг печки-буржуйки, оставшейся после последнего заседания парламента в 2025 году. Топили печку кизяками, присланными братским европейским народом в качестве гуманитарной помощи. Семен Семенченко (бывший депутат и бывший кандидат в меры Кривого Рога) сидел неподалёку на голой земле в лохмотьях дристового цвета и грыз сырую картофелину, украденную у активистов, присланную им в качестве гуманитарной помощи от братской Белоруссии. Вдруг на майдан с противным звуком выехала ржавая, отдалённо напоминающая трактор "Беларусь", колымага с надписью "МОБИЛИЗАЦИЯ" на прикреплённом сверху транспаранте. Увидев его, активисты бросились врассыпную, а Семён Семенченко подавившись картофелиной, судорожно стал искать поддельную справку об инвалидности. Однако, странный транспорт, чихнув, остановился у печки-буржуйки, как видимо, надолго, если не навсегда, ибо сегодня утром в него залили последнюю солярку из цистерны, оставшейся после привозивших гуманитарную помощь военных (968 старых противогазов) из братской Америки.

Опубликовано "браткам" в 05.03.2016 - 9:59.

21СТОРІЧЧЯ. ЙДЕ КРИВАВА ВІЙНА. ЦЕ ВІЙНА ВОЙОВНИЧОЙ РОСІЇ ПРОТИ УКРАЇНИ! З НАШИХ ЛАВ ЩОНАЙКРАЩИХ ВИРИВАЄ ВОНА, ТА ЛИШАЄ ПО СОБІ РУЇНИ. ВІД СМЕРТЕЙ І КРОВІ ВЖЕ НАРЕШТІ ПРОЗРІЛИ, ЩО РОСІЯ НАШ ВОРОГ ОДВІЧНИЙ! ДУЖЕ ПІЗНО, НА ЖАЛЬ, МИ ПРО ЦЕ ЗРОЗУМІЛИ... ВІН ПІДСТУПНИЙ, ЖОРСТОКИЙ, ЦИНІЧНИЙ...

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 16:58.

там только можно за Шилову

Опубликовано Гость в 04.03.2016 - 17:50.

Іванченко и Новицька - это "главные" конкурентки Вилкулу!)) Надо у Навицкой взять мастер - класс "Как безработной найти 28 354 грн на участие в выборах".

Опубликовано Гость Эй, амиго в 04.03.2016 - 20:53.

Уважаемые кандидаты в меры Кривого Рога (кроме Ю.Вилкула и С.Семенченко (Ю.Милобога))!
Какое вы имеете моральное право учавствовать в этих выборах - никакого. Это выборы двух кандидатов - Ю.Вилкула и С.Семенченко (Ю.Милобога) Вы стали кандидатами благодаря нардепам - Е.Соболеву, С. Семенченко, В.Парасюку, благодаря пруппе криворожских активистов, учавствовавших в митингах у стен и в голодовке в здании Верховной рады, благодаря тем тысячам криворожан, учавствовавших в воскресных народных виче, а также тем, что днями и ночами стояли у стен горисполкома...
А вы, пани и панове - демократы, где же ваш единый кандидат, о котором вы так рьяно заверяли на виче, поверившим вам их участникам. Нет. Есть только ваши амбиции - занять кресло. Но ничего, к сожалению, у вас и в этот раз не получится. Потому что - это те же грабли.на которые вы уже наступили прошлый раз, не научило.
А выиграет тот, кто воспользуется этой ситуацией! Так ради чего тогда всё это было? Ради вечного мера Ю.Вилкула!

Опубликовано Свобода Українець в 05.03.2016 - 7:35.

СТАВ ІНШИМ НАРОД,вілкулівська ВЛАДА ЛИШИЛАСЬ СТАРОЮ, ХВИЛІ МАЙДАНУВГОРУ ПІДНЯЛИ СМІТТЯ. НЕ ЬУДЕ У НАС МИРУ,ПОРЯДКУ,СПОКОЮПОКИ СТАРЕ - ХВОРЕНЕ ПІДЕ УЖЕ В НЕБУТТЯ... СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Опубликовано Гость в 06.03.2016 - 15:08.

Вилкул-мэр,и-точка! Не надо тут учить людей уму-разуму. Что сделали эти кандидаты для криворожан? Ничего! Вот и все. А ошибки всегда есть, у того кто работает. Нет их у тех, кто языком треплет! Активистов-на нары, чтоб народу не мешали жить и работать.

Опубликовано вілкулятам в 07.03.2016 - 6:44.

О СКІЛЬКИ Ж ЇХ ЗАВЗЯТИХ вівкулятів, АЛЕ ЗА КОЖНИМ ТЯГНЕТЬСЯ ГРІШОК... НЕ МОЖНА БУТИ ТРІШЕЧКИ ЗЛОЧИНЦЕМ. ХТО СТАВ НА ХИБНУ СТЕЖКУ - ТОЙ ПІШОВ... ГАНЬБА ШУЛЕРАМ - НАПЕРСТОЧНИКАМ, ПЕРЕВЕРТНЯМ - ПРИСТОСУВАНЦЯМ, РАБАМ - БЕЗБАТЬКІВЩИНЦЯМ, БЕЗБОЖНИКАМ!

Опубликовано Гость в 06.03.2016 - 22:56.

И опять это чудо Иванченко! Ну что за бред! Куча технических кандидатов, не хватает еще технички с пивзавода. Зря выставили Семенченко, наш электорат этого не поймет. Но вариантов нет- сепара Ахметовского выбирать нельзя, значит Семен. Возможно его сила позволит сломать хребет местной гидре.

Добавить свое мнение

Содержимое этого поля является приватным и не будет отображаться публично.
3 + 0 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.

Куда пойти?

Кино
Премьера: 03.12.2019
Frozen 2 (eng)